




... ČTYŘI HODINY ŠPIČKOVÝCH FILMŮ!... SNÍH, LED, ADRENALIN!...
EXTRÉMNÍ LYŽOVÁNÍ, ZIMNÍ LEZENÍ, SNOW-KITING, SKIALPINIMUS A DALŠÍ ZIMNÍ ŠÍLENOSTI!...
K TOMU MNOHO ZÁBAVY A SOUTĚŽE O CENY V HODNOTĚ 10 000 Kč












A jaké filmy letos mimo jiné uvidíte?
MONT BLANC - SPEED FLYING (Francie)
Šest špičkových lyžařů s křídly nad hlavou křižuje svahy Mont Blancu.
Co se stane, když špičkoví kanadští horolezci objeví jeden z největších zmrzlých vodopádů v zemi? Ale co když není ten zmzlý vodopád úplně celý zmrzlý? Padající led, burácení vody, velký strach ... prostě velká zábava!
Seznamte se s nejtalentovanějšími snowboardisty a freeridisty dneška. Skvělá hudba a krásná scenérie hor nejen ze vzdálených míst Utahu nebo Aljašky, ale také Itálie nebo Slovenska.
Jak se lyžuje v Kašmíru, o který Indie a Pákistán vedou už desítky let tichou válku? Objevte ráj na zemi, kam se vypraví jen málokdo a s lyžemi či snowboardem jen opravdoví dobrodruhové.
Nejlepší freerider století, Dominique Perret, na strmých svazích švýcarských Alp opět přesvědčuje o svém jedinečném lyžařském umění.
rezervace na pavel@naboso.org